O nas

Oferujemy dostawy pysznego i zdrowego jedzenia. Wyróżniamy się cenami i szybkością realizacji zamówień.

Inspiracją dla nas były dźwięki dużego miasta w połączeniu z aromatem kawy. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, którzy chcą zwolnić i odpocząć, których zmęczyło szybkie życie w mieście.

Od początku naszej działalności chcieliśmy pokazać różnorodność kawowych napojów. Jako mobilny bar kawowy z Warszawy trafialiśmy do spacerujących par i podróżników. Nie minęło dużo czasu i staliśmy się restauracją. Dzisiaj zamówisz u nas najlepsze naleśniki i pierogi na Białołęce, Tarchominie, Żoliborzu i w całej Warszawie. Poza tym proponujemy sałatki, placki ziemniaczane, pancake. Na terenie całej Warszawy oferujemy również catering dla firm. Targówek, Żoliborz i inne dzielnice to nasi stali Klienci.

Zapraszamy do naszej naleśnikarni, gdzie gwarantujemy miłą atmosferę. Pozwolimy Ci odpocząć od powszednich kłopotów i miło spędzić czas.

Dlaczego naleśniki?


Proponujemy wiele różnych rodzajów naleśników — każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym smakiem. Dzięki doskonałej jakości składników, dania, przygotowywane w Naleśnikarni Nr1 smakują jak domowe! W ofercie znajdą Państwo 45 rodzajów naleśników, w tym słodkie naleśniki z serem, bitą śmietaną i wiśniami, nutellą i bananem a także słone naleśniki z kapustą i pieczarkami, szynką i serem, kurczakiem i grzybami.  Zapraszamy Klientów z Żoliborza, Tarchomina i reszty Warszawy.

Dlaczego kawa?


Kawa to obecnie jeden z najbardziej popularnych napojów na świecie. Pijemy ją rano, aby pobudzić zmysły i dodać sobie energii na zaczynający się dzień. W mCafe napijesz się prawdziwej kawy Arabica, która pochodzi z najlepszych plantacji świata, mieszanych i palonych według specjalnych receptur. Podczas procesu palenia, ziarna nabywają głębokiego koloru i nasyconego aromatu. Zapraszamy także na catering kawowy, naprawdę dobrą kawę z dowozem Klientów z Żoliborza i całej Warszawy.

Wejdź do Naleśnikarni Nr1 na pyszne naleśniki, pierogi, sałatki, placki ziemniaczane lub pancake lub 

 kubek gorącej kawy.

Zapraszamy Klientów z całej Warszawy.