Obiady domowe Warszawa Białołęka

Obiady domowe z dostawą do dzielnicy Warszawa Białołęka


obiad domowy

Nieraz już pewnie zdarzyło się, że nie zdążyłaś przygotować obiadu dla swojej rodziny na kolejny dzień. A może znowu masz kolejny męczący dzień w pracy i brak perspektyw na to, aby zjeść coś ciepłego poza siedzibą firmy. Takich i innych przypadków osób zapracowanych, zagonionych, którym brakuje czasu na to, aby przygotować lub zjeść obiad w domowym zaciszu, nie brakuje. Naleśnikarnia, którą prowadzimy, to lokal gastronomiczny cieszący się uznaniem szerokiego grona klientów. Jedną z jego specjalności są obiady domowe, które dostarczamy do wielu zakątków stolicy, w tym m.in. do dzielnicy Warszawa Białołęka. Jeśli to lokalizacja, w której znajduje się twój dom lub zakład pracy, to pamiętaj, że z naszego menu możesz w każdej chwili zamówić:
  • naleśniki - w wielu słodkich i innych wariacjach,
  • pierogi - z różnym farszem,
  • sałatki - coś dla wegetarian, ale nie tylko,
  • zupy,
  • placki ziemniaczane.
Poza konkretnymi potrawami proponujemy także deser, czyli pancake w wielu odsłonach smakowych.

Wybierz nasze menu na wynos

Ciepły posiłek bez gotowania to wielka oszczędność czasu. Wykonaj do nas jeden telefon i wybierz coś z oferty obiadów domowych, którą przygotowaliśmy dla klientów. Może złożyć zamówienie także online. Na stronie naszej naleśnikarni znajduje się specjalny formularz zamówieniowy. Podaj dokładny adres, pod który na warszawskiej Białołęce mamy dowieźć wybrane przez ciebie danie. Na ciepły posiłek nie będziesz długo czekał - przygotowanie dania, jak i jego dostarczenie trwa z reguły 30-45 minut. Zaletą jedzenia na wynos jest to, że można je zamówić praktycznie z każdego miejsca. Nie musisz martwić się o to, czy w restauracji będzie wolny stolik - na Twoje obiady domowe z dostawą zawsze znajdzie się miejsce.

Oszczędności czasowe i finansowe

W naszej naleśnikarni obiady domowe dostępne są w przystępnych cenach. Dlatego tak chętnie stołuje się u nas wiele osób, które zamawiają jedzenie do zakładów pracy czy swoich domów. Nie musisz więc rezygnować z ciepłych posiłków podczas nawet najtrudniejszego dnia - obiady domowe z dostawą na Białołękę w Warszawie to wariant, z którego zawsze możesz skorzystać. Zamówienia przyjmowane są przez nas od godz. 9.00 do 17.45.

Kliknij, aby zamówić