Obiady domowe Warszawa Śródmieście

Smaczne obiady domowe z dostawą do centrum Warszawy


posiek domowy

Masz na głowie tyle obowiązków, że zapominasz czasami o tym, żeby zjeść ciepły posiłek? Nadmiar obowiązków w pracy, pusta lodówka w domu, brak czasu na codzienne gotowanie – nie Jesteś pierwszą i ostatnią osobą, która ma z tym kłopot. My natomiast jesteśmy rozwiązaniem Twojego problemu w zakresie obiadów domowych z dostawą do dzielnicy Warszawa Centrum. Prowadzona przez nas naleśnikarnia, oprócz serwowania jedzenia na miejscu, gwarantuje także jego dostarczenie w różne miejsca na terenie stolicy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym menu! Nasza kulinarna oferta to:
  • pierogi,
  • naleśniki (na słodko, słono itd.),
  • placki ziemniaczane,
  • zupy,
  • sałatki,
które przygotowujemy pod wieloma smacznymi postaciami tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepszą opcję. Przejrzyj zatem nasze propozycje dodatków do tych dań i komponuj swoje ulubione obiady domowe. Naleśniki z owocami, dżemem, a może kurczakiem lub szynką? Pierogi ruskie, z kapustą czy grzybami? A może masz ochotę na placki ziemniaczane albo barszcz? Przekonaj się jak bogaty zestaw naszych dań jest do Twojej dyspozycji.

Internetowe lub telefoniczne zamówienie

Aby wybrane przez Ciebie menu trafiło pod wskazany adres, wystarczy tylko zamówić je przez telefon lub za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie formularza online między godziną 9.00 a 17.45. Możesz to wykonać praktycznie z każdego miejsca. Zajmie Ci to dosłownie chwilę, a jakieś pół godziny do 45 minut później już będziesz mógł zjeść ciepły i smaczny posiłek. Obiady domowe z dostawą do dzielnicy Warszawa Centrum to smaczna alternatywa dla wszystkich, którym brakuje czasu na chociaż jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Nasze dania są bardzo smaczne i dodają energii do dalszego działania. Pamiętaj więc o tym, gdy złapie Cię nagły głód w ciąg dnia. Zamiast fast foodów postaw na zdrowe i pyszne obiady domowe, które przygotowuje nasza naleśnikarnia. Zapewniamy Cię, że ich wyjątkowy smak docenisz już od pierwszego kęsa. Do tego nie będziesz musiał się nigdzie przemieszczać, żeby je zjeść – dostawa do dzielnicy Warszawa Centrum jest już w naszej gestii!

Kliknij, aby zamówić