Obiady domowe Warszawa Tarchomin

Obiady domowe z dostawą do dzielnicy Warszawa Tarchomin


obiady domowe

Większość z nas nie wyobraża sobie codzienności bez obiadów domowych. Nie zawsze jednak jest na nie czas - na ich przygotowanie czy zjedzenie w swoim M1. Dlatego opcja obiadów domowych z dostawą do dzielnicy Warszawa Tarchomin z pewnością ucieszy niejedną zapracowaną osobę, dla której każda chwila w ciągu dnia jest na wagę złota. W naszej naleśnikarni każdego dnia przygotowujemy pyszne potrawy, które trafią do domów lub biur. Z dostępnego na naszej stronie menu można wybrać dowolny zestaw i zamówić go w godzinach 9.00-17.45. Wówczas potrzebujemy około 45 minut na to, aby przywieźć klientowi wybrane dania.

Obiady domowe - znajdź swoją ulubioną potrawę

Nasze menu zawiera bardzo wiele propozycji - szczególnie naleśników i pierogów. Ale nie tylko to proponujemy w ramach obiadów domowych. Na kulinarnej liście można znaleźć m.in.:
  • naleśniki z dodatkiem warzyw, owoców, mięsa, wędlin, dżemu, sosów i serów,
  • placki ziemniaczane
  • pierogi - z różnym farszem,
  • zupy,
  • sałatki - skomponowane z warzywami, mięsem, serem lub wędlinami.
A jeśli uznasz, że obiad to za mało lub chcesz skończyć swój posiłek na słodko, to jeszcze na deser możemy Ci polecić pancake z polewą lub innym dodatkiem.

Internet czy telefon, czyli jak najszybciej zamówić obiady domowe

Oferujemy różne formy zamawiania obiadów domowych z dostawą do dzielnicy Warszawa Tarchomin. Można więc skorzystać z widniejącego na naszej stronie formularza - jego wypełnienie zajmie zaledwie kilkanaście sekund. Drugą propozycją jest wykonanie telefonu. W obu przypadkach poznasz od razu kwotę do zapłacenia za zamówienie oraz będziesz miał możliwość skorzystania z płatności kartą lub wykonania przelewu online. Obiady domowe na wynos to dla wielu zapracowanych osób jedyna okazja do tego, aby w ciągu intensywnego dnia zjeść coś ciepłego i treściwego. Pamiętaj o tym i Ty! Nasza naleśnikarnia to sprawdzone miejsce. Przekonaj się sam i zamów już dziś pierogi, naleśniki lub inne danie z naszego menu!

Kliknij, aby zamówić