Obiady domowe Warszawa Wola

Nasza propozycja obiadów domowych - dostawa do dzielnicy Warszawa Wola


obiad domowy

Codzienne gotowanie zabiera sporo czasu. A ten, jak wiadomo, jest cenny. Obiady domowe z dostawą do domu czy biura na terenie dzielnicy Warszawa Wola, które proponuje nasza naleśnikarnia, mogą okazać się najlepszym wyjściem z takiej sytuacji. Chcesz się przekonać, jak to działa i co możemy Ci zaoferować? Na rynku działamy już na tyle długo, że wiemy, co lubią mieszkańcy stolicy, jak i osoby, które przyjeżdżają tu do pracy. Dlatego nasze menu zawiera znane i lubiane dania , jak:
  • naleśniki - w wersji słodkiej, mięsnej, serowej, z wędlinami itp.,
  • pierogi - od ruskich aż po szpinakowe,
  • sałatki - grecka, firmowa, propozycje dla wegetarian i wiele innych,
  • zupy - barszcz i żurek,
  • tradycyjne placki ziemniaczane.
Każda z tych potraw przyrządzana jest przez kucharzy, dla których gotowanie jest nie tylko wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim wielką życiową pasją.

Zamówienia w godzinach 9.00-17.45

Jeśli chciałbyś spróbować naszego menu, to zadzwoń lub złóż zamówienie online między godziną 9.00 a 17.45. Nasze propozycje obiadów domowych docierają do klientów szybko - w ciągu 30-45 minut. Dzięki temu mogą liczyć na to, że zjedzą ciepły posiłek w domu lub w pracy bez gotowania czy wychodzenia do restauracji. Nie tracą przy tym cennego czasu i mogą realizować swoje codzienne obowiązki bez martwienia się o to, co zrobić na obiad lub kiedy go zjedzą, skoro nie wiedzą, o której skończą pracę. Obiady domowe z naszej karty to tani sposób na to, aby każdego dnia zjeść jeden z najważniejszych posiłków.

Nie trać czasu na gotowanie

Zamiast tracić czas na gotowanie wybierz naszą propozycję. Dzięki gotowym obiadom domowym będziesz miał czas na to, aby spotkać się znajomymi, ze spokojem wypełnić służbowe zadania, pójść do kina, na spacer, na zakupy - zrobić wiele innych rzeczy, które na które zwykle brakuje Ci miejsca w kalendarzu. Nasza naleśnikarnia posiada bogatą ofertę kulinarną i usługę jedzenia na wynos, realizowaną m.in. w dzielnicy Warszawa Tarchomin. Zapraszamy na nasze obiady domowe z dostawą pod wskazany przez Ciebie adres!

Kliknij, aby zamówić