Obiady domowe Warszawa Żoliborz

Tanie obiady domowe z dowozem na terenie dzielnicy Warszawa Żoliborz


obiad domowy

Kochasz dobre jedzenie? Uwielbiasz obiady domowe bazujące na tradycyjnych potrawach, takich jak:
  • naleśniki,
  • pierogi,
  • placki ziemniaczane,
  • sałatki,
  • zupy?
Świetnie się składa, gdyż prowadzona przez nas naleśnikarnia jest miejscem, gdzie możesz kultywować obiady domowe - zarówno korzystając z naszej oferty na miejscu, jak i na wynos. Realizujemy bowiem zamówienia dla mieszkańców warszawskiego Żoliborza, jak i osób, które tu pracują. Dostarczamy nasze dania, smaczne i ciepłe, do biur oraz mieszkań. Różnorodność propozycji sprawia, że można zaspokoić głód różnymi potrawami - w zależności od tego, na co ma się ochotę. Do tego jeszcze zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zamówienie na wynos, czyli komfort i wygoda

Obiady domowe z opcją dostawy cieszą się w naszej naleśnikarni wielkim powodzeniem nie tylko wśród studentów, pracowników korporacji, ale także rodzin, które szukają czasami urozmaicenia w swoim menu lub chcą odpocząć od gotowania. Wówczas nasze menu jest świetną opcją, wartą skorzystania. W zależności od tego, co kto lubi jeść lub czy jest na diecie bądź nie - nasza karta posiada różne warianty do wyboru. Znajdą w niej coś dla siebie miłośnicy tradycyjnej kuchni, jak i wegetarianie. Gwarantujemy, że nasze obiady domowe podbiją serca i żołądki wielu klientów, którym trudno dogodzić w zakresie kulinarnym. Na zamówienia ustaliliśmy przedział czasowy: 9.00-17.45. Z kolei dostawa dań następuję w ciągu 30-45 minut. To czas bardzo dobry jak na natężenie w ruchu drogowym, jakie panuje na ulicach Warszawy, w tym takiej dzielnicy jak Żoliborz.

Szybko i smacznie

Już nie musisz tracić czasu na przyrządzanie potraw, zmywanie sterty naczyń. Bałagan w kuchni zostaw nam, a sam ciesz się smakiem wyjątkowo smacznych obiadów domowych, które mamy w naszej ofercie. Szybko zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy je pod adres, który nam wskażesz. Jedzenie z dostawą do domu czy biura to usługa, dzięki której życie może być dla Ciebie znacznie prostsze!

Kliknij, aby zamówić