Pierogi Warszawa Śródmieście

Pierogi z dostawą do dzielnicy Warszawa Śródmieście


obiad domowy

Naszą naleśnikarnię znają bardzo dobrze nie tylko miłośnicy placków z mąki i mleka. To również lokal gastronomiczny słynący z wyjątkowo smacznych pierogów z różnym nadzieniem. Amatorom tej potrawy możemy zaproponować:
  • pierogi ruskie,
  • pierogi z kapustą i grzybami,
  • pierogi ze szpinakiem,
  • pierogi z mięsem,
  • pierogi serem.
Świeżo robione pierogi dostarczamy w różne miejsca Warszawy. Centrum to jedna z lokalizacji, gdzie nie brakuje zamówień na nasze potrawy.

Tradycyjne polskie danie prosto z naszej kuchni na Twój talerz

Pierogi zajmują bardzo ważne miejsce w polskiej kuchni i są tradycją kultywowaną w wielu domach od pokoleń. Dlatego właśnie nie mogliśmy o nich zapomnieć, tworząc nasze menu. Do pracy, do domu - gdziekolwiek tylko w centrum Warszawy będziesz miał ochotę zjeść nasze pierogi, tam je dowieziemy w przeciągu 30-45 minut od momentu, kiedy złożysz zamówienie - przez telefon lub internetowo - między 9.00 a 17.45. Odciążymy tym samym wszystkie gospodynie od żmudnego lepienia pierogów i bałaganu w kuchni, który trzeba potem posprzątać. Ale za to gwarantujemy, że nasze pierogowe propozycje będą przepyszne. Nawet najbardziej oporni smakosze tej potrawy docenią smak naszych pierogów ruskich i innych.

Pierogi - pomysł na szybki obiad

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze ma się pomysł na obiad. Wówczas można skontaktować się z nami i zamówić pyszne pierogi. To także danie, które pozwoli przetrwać trudny i długi dzień w pracy. Zapewnisz sobie dzięki nim dodatkową porcję energii. Pamiętaj, że wystarczy tylko zadzwonić lub wypełnić formularz online, aby jak najszybciej otrzymać wybrany rodzaj pierogów. Poza tą potrawą w ofercie mamy również inne, które także cieszą się popularnością. Są to naleśniki, zupy, placki ziemniaczane i sałatki. Jeśli na jakiekolwiek danie z nich masz ochotę - zamawiaj. Zapraszamy na kulinarną przygodę z naszą naleśnikarnią! Pamiętaj, że zamówienia telefoniczne lub online to najszybszy sposób na to, aby za długo nie chodził głodny w pracy czy w domu!

Kliknij, aby zamówić